SiteGround web hosting Joomla Templates
Ml.přípravka B, 5.5.2012: Bystrc - Medlánky B 4:0 (1:0) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Oto Růžička
Sobota, 05 Květen 2012 12:02

Mladší přípravka odehrála mistrovský zápas v Bystrci, soupeř z čela tabulky, tedy velký favorit. Ještě pár dní před zápasem byly problémy se sestavou ("prodloužený víkend", marodka). Proto jsme využili možnosti posil. Zápas jsem nakonec odehráli v luxusním počtu 12 hráčů.

Od prvních minut nás soupeř zatlačil. V prvním poločase zazářil v brance Dominik, který zlikvidoval hodně šancí soupeře. V prvním poločase jsme se dostali asi do dvou šancí, ale ani jednou jsme nezakončili a nedali gól. Do kabin jsme šli za velmi příjmeného stavu 0:1.

V druhé půlce se obraz hry nezměnil. Celkově jsme prohráli 0:4 a Bystrc splnil povinnost a vyhrál zaslouženě. My nejen na gól ale i na bod budeme čekat dále.

Každopádně je nutno pochválit kluky za zodpovědný výkon, snahu a přístup k zápasu.

Sestava: Smutný (1.pol. v br.) - Kubů, Soušek, Skalník, Macháček, Růžička, Zouhar, Němec - Nesveda, Gryc, Indra (2.pol. v br.), Suchánek.