Ml.přípravka B, 1.6.2012: Medlánky B - Soběšice 0:3 (0:1) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Oto Růžička
Pátek, 01 Červen 2012 19:11

Poslední zápas ml.přípravky B a poslední šance na výhru. Bohužel se nepodařilo.

Do posledního zápasu jsme nastoupili oslabeni o 4 hráče základní sestavy a se 2 nováčky: Martin Rábla a Julča Šulová. I přes toto oslabení odehrál tým povedený zápas. Celý tým hrál zodpovědně, bojoval, ale to opět na starší kluky nestačilo. Všichni si zaslouží pochvalu. Nejlepším hráčem týmu byl brankář Dominik Pernica, který dnes předvedl svůj nejlepší výkon a pochytal co se dalo. V prvním poločasu inkasoval jen jednou, v druhém poločase 2x. A to jsme si druhý gól dali vlastně sami, po špatné rozehrávce po faulu nebyl problém pro soupeře dát gól.

I přes prohru jsme odehráli dobrý zápas, jen velká škoda že jsem nedali aspoň jeden gól.

V soutěži jsme skončili na posledním místě, se ziskem jen 1 bodu. Zároveň to byl pro kluky poslední zápas v tomto formátu fotbalu: 7+1 hráčů na polovinu hřiště. Od podzimu bude hrát ml.přípravka 4+1 a na menší čtvrtku hřiště (19x30m).

V červnu bude tým hrát ještě 2 turnaje (Lelekovice, Lipůvka), věřím že se týmu podaří "vykopat" dobrý výsledek a zlepšit si tak náladu a chuť do fotbalu před prázdninami.

Sestava: Pernica - Gryc, Indra, Rábl, Růžička, Stříbrský, Suchánek, Šulová, Vala, Zouhar.