Facebook

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Přátelské zápasy
Muži A, 18.8.2011: Přát.zápas: AC Lelekovice - FC Medlánky 0:4 (0:1) PDF Tisk Email

Zbýšov - Medlánky 2:4 (1:1)
Branky: Janderka, Šlesar, Kvapil, Blahoudek (PK)
Sestava: Kvapil (46. Herink) - Kolev, Blahoudek, Vaňorek, Škaroupka - Fridrich, Sehnal, Viskot, Johaník (46. Šlesar) - Janderka (75. Kvapil), Fryc

Muži, 12.2.2011: Přát.zápas FC Medlánky - Měnín 5:2 (3:0) PDF Tisk Email
Pondělí, 14 Únor 2011 14:56
V Sobotu 12.2. náš A tým odehrál přípravné utkání proti Měnínu ( 1.B.sk.B ) v areálu TCM Brněnských Ivanovicích pod umělým osvětlením a zraky hloučku fandů.

Stručný komentář:
První poločas sme soupeře prakticky do ničeho nepustili,hráli sme docela kvalitní fotbal a soupeř nevěděl kam dřív skočit.Skvělý první poločas se stavem 3:0 mluví jasně .To už ale neplatí o poločase druhém,kdy sme prostřídali.Komunikace vázla,špatné postavení hráčů,nepřesné nahrávky,individuální chyby dali soupeři šanci na 2 branky.Naštěstí sme se zvedli a přidali 2 branky taky a mnoho spálených šancí.

Fc Medlánky - Měnín 5:2 (3:0)
Branky:
Viskot 2x,Vaňous,Škaroupka,Johaník.
Sestava: Kvapil/Herink - Dörer,Blahoudek,Moras,Kučera - Sehnal,Štrubl,Viskot/Johaník,Vaňous/Schottenberger - Fridrich,Škaroupka.
Autor: Sehny

A muži: Příprava na novou sezónu 2010-11 PDF Tisk Email
Neděle, 08 Srpen 2010 11:03

Již v sobotu 14.8. sehraje první mistrovský zápas A-tým mužů v krajské 1.B třídě. Muži již asi měsíc trénují a sehráli 4 přípravné zápasy.